ONLINE MIX & MASTERING

ovox.jpg
mastered for itunes.jpg
Stem mastering.png
download-icon-images-14.jpg
Çalışmalarınızı mix ve mastering için stüdyomuza taşımak isterseniz, İstanbul'da yaşıyor olmanız şart değil. Yukarıdaki download butonuna tıklayarak indirdiğiniz formu doldurup bize ulaştırmanız yeterli. 
Mix ve  mastering çalışmalarınızda kullandığımız dünya standartlarında ve yüksek kalitedeki ekipmanlarımızı özenle seçtik. Mix ve mastering işlemlerinin hassaslığına uygun olarak tasarlanmış ve dünyada tanınmış mastering stüdyolarında sıkça kullanılan analog ekipmanlarla çalışmaktayız. Bazıları, Türkiye’de sadece Stüdyo 18'de bulabileceğiniz ekipmanlarımızı listemizden inceleyebilirsiniz. Stüdyomuz yüksek kalitede kablolamaya sahip, dünyada sadece 48 stüdyoya verilmiş "Vovox Purum" sertifikası ve  aynı zamanda apple lossless formatında (MFIT) çalışma sertifikalarına da sahiptir. 
 
Hedefimiz müziğinizi uluslararası normlara ve kaliteye uygun, ulaşabileceği en üst seviyeye taşımaktır.

ONLINE ANALOG MIX

Kayıtlarını tamamladığınız eserlerinizin, mix çalışmasını analog masamız ve yüksek kalite analog ekipmanlar ile yapmamızı isterseniz, bize ham kayıtlarınızı göndermeniz yeterlidir. Digital kayıt teknolojisinin tüm dezavantajlarından uzak ve daha organik bir sound için size göndereceğimiz formda bu seçeneği işaretleyebilirsiniz.

ONLINE MASTERING

Tamamlanmış mix çalışmalarınızı, profesyoneller tarafından düzenlenmiş akustiğe sahip kontrol odamızda ve yüksek kalite referans monitörlerimiz eşliğinde hassas bir yaklaşımla sonlandırırız. Sadece digital plugin ile değil, özellikle mastering için tasarlanmış yüksek kalite analog ekipmanlar ile çalışıyoruz. 

STEM MASTERING

Tamamen digital ortamda çalışıyorsanız mixlerinizi gruplayarak gönderin. Her bir grubu yüksek seviye analog ekipmanlarımızdan  geçirerek daha geniş ve detaylı bir sound  elde etmenizi sağlayalım. Bunun için formdaki "Stem Mastering" seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir.

ONLINE ITB MIX

Kayıtlarını tamamladığınız eserlerinizin digital ortamda, yüksek seviye referans monitörlerle, profesyonelce düzenlenmiş bir akustiğe sahip kontrol odamızda ve tecrübemizle mixlenmesi, projenizi çok daha yüksek seviyeye taşıyacaktır. Formda bu seçeneği işaretlemeniz size daha fazla revizyon imkanı sunacak, hem de ekonomik bir çözüm olacaktır. 

MFIT MASTERING

Eserlerinizi "itunes +" platformunda  yayınlamak için gerekli olan "Apple Digital Masters" sertifikasına sahibiz. Bunun için eser talep formunda  online mastering ile birlikte, "Apple Digital Masters (MFIT)" seçeneğini de eklemeniz yeterlidir.

FİZİKİ CD MASTER

Orijinal albüm masterlarınızı  bu amaç için optimize edilmiş gümüş alaşımlı HHB marka özel CD lere yazıyoruz. Bu sayede albümünüzü sadece hard diskte değil audio cd formatında da kopyalamış oluyorsunuz. Bunun için göndereceğimiz formda ilgili seçeneği işaretleyiniz.

Bağdat Cad. Kardeşler Apt. No:158/D, 34726 Kadıköy İstanbul - Türkiye

info@studyo18.com

Tel: +90 216 411 1918

Fax: +90 216 386 2897